Shpërndaje
	 	 

Udhëheqës i ndërrimit

Stella Petrol hap konkurs për udhëheqës të ndrrimit të pompës në Prishtinë

  • Mirepritja e klientëve dhe të kuptuarit e nevojave të tyre, dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave.
  • Të udhëheq punëtorët
  • Te ketë paraqitje profesionale
  • Orari i punës i plotë
  • Bashkëpunon me tërë stafin

Të interesuarit të na shkruajnë në numrin e telefonit në viber +38349242515 ose të dërgoni CV në emailin stella.gjakove@hotmail.com

TAGS: Stella PetrolPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Menaxhment
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US