Shpërndaje
	 	 

Kafiteria CASA shpallë Konkurs Pune:

  1. Menaxher/e
  2. Kamarier/e
  3. Banakier/e
  4. Kuzhiniere
  5. Pastrues/e

Casa Café do të hapet së shpejti në qendër të Prishtinës. Me një ambient të ngrohtë shtepiak, shërbim miqësor dhe një meny unike, e plot shije.
 
Të interesuarit të dërgojnë CV apo përshkrim rreth eksperiencës së tyre në lëminë e Gastronomisë, me këto informata:
 
1. Emri / Mbiemri
2. Vendlindja
3. Data e lindjes
4. Fusha e Punësimit
5. Përvoja e Punës
6. Orari i punës që ju përshtatet
7. Letër motivimi
 
Kontakt: cafeteria.casa@gmail.com
ose ne tel; +383 45 555 722

 

TAGS: Casa CafePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Hoteleri
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US