Air Solution
Agjent/e tereni (40), Telefoniste (5), Canvaser (5)
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Air Solution shpall konkurs per:

50 vende te lira pune, ne te gjitha qytetet e Kosoves.

40 vende per Agjent/e tereni.
5 telefoniste
5 canvaser

-Kushtet per Agjent/e tereni.
Mosha 19-35.

Patent shoferi i kategorise B obligative.
Personat me veture personale dhe çiftet kane perparesi ne perzgjedhje.

-Per telefoniste:
Komunikative

E afte te menagjoje presionin ne pune.

- Per canvaser
Te jete komunikative

Te doje punen komunikative.Si të Aplikoni

Per me shume informacione ne tel.044/384-751vetem nga ora 10:00-18:00. CV dorezohen ne e-mail: airsolution.kosovo@gmail.com
Kompania Air Solution
Shikime 280
Kategoria Shitje
Skadon 1 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob