Viva Fresh Store
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

Aplikacionet mirren dhe dorezohen ne pikat e shitjes ne Prishtine dhe duhet te dorezohen ne po keto pika apo me email ne human.resources@vivafresh-rks.com deri me 24 shtator, 2017! Per me shume kliko ketu!
Shikime 1049
Kategoria Shitje
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob