HIB Petrol
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

Te gjithe kandidatet e interesuar per keto pozita mund te aplikojne duke derguar aplikacionin dhe CV-ne permes web faqes: http://hibpetrol.com/mundesi-punesimi/ ose duke derguar ato ne piken me te afert te HIB Petrol-it.
Kompania HIB Petrol
Shikime 565
Kategoria Të tjera
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob