ECO Line
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë CV dhe dokumentet e tjera përcjellëse në e-mail adresën: ecoline.ks@gmail.com Tel:+377 45 900 231
Kompania ECO Line
Shikime 229
Kategoria Shitje
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob