Chameleon
Monter
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

unnamedSi të Aplikoni

chameleonprint.ks@gmail.com
Kompania Chameleon
Shikime 189
Kategoria Art dhe Dizajn
Skadon 15 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob