Wise Marketing Call
Wir suchen nach Agenten im bereich Vollzeitarbeit der Lohn 500 euro Netto/Monat+Bonus
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Wir suchen nach Agenten im bereich Vollzeitarbeit
der Lohn 500 euro Netto/Monat+Bonus

Wir suchen Sie !!!
Sie sind jung und ehrgeizig?
Sie suchen einen Job, wo Sie beruflich und persönlich wachsen?
Sie suchen einen Job, wo Sie eine wirtschaftliche Stabilität schaffen?
Möchten Sie Teil eines jungen und dynamischen Teams sein?
Wenn die Antwort JA ist ... dann suchen wir Sie !!!

Wir sind ein Unternehmen, dass am wachsen ist und Wir suchen Menschen die wert legen auf profesionalitet, Menschen mit Ehrgeiz und Menschen die Ziele jagen und Geld verdienen möchten.
Die Arbeitsbedingungen sind die besten auf dem Markt.

VOLLZEIT

Öffnungszeiten: 8 Stunden von Montag bis Freitag
Vollzeit Zeiten: 10.00 bis 19.00 Uhr
Grundgehalt: 500 euro Netto + Bonus

Das ist KEIN TELEFON, Strom oder Gas campagne, es ist etwas besseres. Wenn das Geld Ihnen gefällt, kommen Sie und entdecken Sie, wie mann es verdient.Wir warten auf Sie von Montag bis Freitag von 10.00 bis 19.00 Uhr

Jeni i ri/ambicioz?
Jeni duke kërkuar për një punë që do t'ju ndihmojë të rriteni profesionalisht dhe personalisht?
Jeni duke kërkuar për një punë që do të ju krijojë një stabilitet ekonomik?
Doni të jeni pjesë e një ekip i ri dhe dinamik?
Nëse përgjigja është PO, Atëhere ne ju kërkojm juve !!!

Ne jemi një kompani në rritje dhe në kërkim të njerëzve me vlera dhe njerëz me ambicie që duan të rriten profesionalisht dhe të fitojnë.
Kushtet e punës janë më të mirët në treg.

FULL-TIME
Orari: Part Time 8 orë nga e hëna deri të premten
Full Hours Time: 10:00 deri 19:00
Paga bazë: 500 euro Neto + bonus kontrataSi të Aplikoni

NUK ESHTE KAMPANJE e energjisë elektrike apo gazit ose siguracioneve. Në qoftë se parat ju tërheqin atëhere hajdeni dhe zbuloni se për çfarë bëhet fjalë. Jemi në dispozicionin tuaj nga e hëna deri të premten 10:00 deri 19:00. wir suchen nach operatoren full-zeit mit lohn 500 euro netto/monate + bonuse Adresse: Nazmi Gafurri str1, Prishtine, Kosovo Phone: 049481333 email: info@wisemarketingcall.com Web: www.wisemarketingcall.com
Shikime 167
Kategoria Shitje
Skadon 15 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob