Kosovo CSR
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

APLIKONI MENJËHERË (afati i fundit: [26 qershor 2017] duke dërguar së bashku një letër motivuese, CV me emra dhe detaje të kontaktit, në info@csrkosovo.org
Kompania Kosovo CSR
Shikime 799
Kategoria Menaxhment
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob